Otomobil sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve çözümler sunan, ürün kalitesini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Sailmeter yenilikçi ve profesyonel teknik ekibiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Vizyonumuz

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı otomobil sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında taahhütünü son kullanıcıya kadar sunduğu tüm projeleri başarı ile yürütmek, sonlandırmak ve güçlü yapısını koruyarak, otomobil sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; müşteri çıkarlarını koruyarak, müşteri memnuniyeti ve zamana duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı son kullanıcıya hizmet projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

Kalite Politikamız

Proje Yönetimi ve Otomobil Teknikerliği konularında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren profesyonel teknik ekibi ile kaliteli, ekonomik ve satış sonrası hizmeti sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektir.